Nahrávat

Vyberte si jazyk, pro který chce slova namlouvat.

  • Nahrávat výslovnost pro Cócra Cócra
  • Nahrávat výslovnost pro ceaist ceaist
  • Nahrávat výslovnost pro faeilí faeilí
  • Nahrávat výslovnost pro Ráith na Ríogh Ráith na Ríogh [Hill of Tara, County Meath, Neolithic, history]
  • Nahrávat výslovnost pro sicíní sicíní
  • Nahrávat výslovnost pro ghlacfair ghlacfair
  • Nahrávat výslovnost pro chuachadh chuachadh
  • Nahrávat výslovnost pro tógadh tógadh
  • Nahrávat výslovnost pro tnáitheadh tnáitheadh
  • Nahrávat výslovnost pro ar chuireadh ar chuireadh
  • Nahrávat výslovnost pro tagadh tagadh
  • Nahrávat výslovnost pro driogadh driogadh
  • Nahrávat výslovnost pro a chuireadh a chuireadh
  • Nahrávat výslovnost pro chuireadh chuireadh
  • Nahrávat výslovnost pro thógadh thógadh
  • Nahrávat výslovnost pro dháileadh dháileadh
  • Nahrávat výslovnost pro ndéanfadh ndéanfadh
  • Nahrávat výslovnost pro ghearradh ghearradh
  • Nahrávat výslovnost pro bhriseadh bhriseadh
  • Nahrávat výslovnost pro féachadh féachadh
  • Nahrávat výslovnost pro tugadh tugadh
  • Nahrávat výslovnost pro chailleadh chailleadh
  • Nahrávat výslovnost pro ghlanadh ghlanadh
  • Nahrávat výslovnost pro chroitheadh chroitheadh
  • Nahrávat výslovnost pro béiceadh béiceadh
  • Nahrávat výslovnost pro bhuaileadh bhuaileadh
  • Nahrávat výslovnost pro sheinneadh sheinneadh
  • Nahrávat výslovnost pro seinneadh seinneadh
  • Nahrávat výslovnost pro dhíoladh sí dhíoladh sí
  • Nahrávat výslovnost pro dhíoladh dhíoladh
  • Nahrávat výslovnost pro cuaigh cuaigh
  • Nahrávat výslovnost pro músclaíodh músclaíodh
  • Nahrávat výslovnost pro osclaíodh osclaíodh
  • Nahrávat výslovnost pro d'athraíodh d'athraíodh
  • Nahrávat výslovnost pro maraíodh maraíodh
  • Nahrávat výslovnost pro Labhraíodh Labhraíodh [passive, past tense]
  • Nahrávat výslovnost pro thuigfí thuigfí
  • Nahrávat výslovnost pro chloisfidh chloisfidh [clois]
  • Nahrávat výslovnost pro léifimid léifimid [Irish]
  • Nahrávat výslovnost pro d'imreofaí d'imreofaí
  • Nahrávat výslovnost pro Dheineadar Dheineadar
  • Nahrávat výslovnost pro beadh beadh
  • Nahrávat výslovnost pro caithigí caithigí [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro go gcaithe go gcaithe [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro a chaithfidh a chaithfidh [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro chatí chatí [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro a chaitheadh a chaitheadh [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro chaithidís chaithidís [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro chaitheadh sé chaitheadh sé [caith conjugation]
  • Nahrávat výslovnost pro chaiteá chaiteá [caith conjugation]